B43510B5158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510B5158M000
B43510B5158M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43510B5158M000, 1500 µF kapasitanslı, 450V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu paketlemesi ile through-hole montajı destekler. 75 mOhm ESR değeri ve 6.53 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saatlik ömür sağlar. ±20% kapasitans toleransı ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V