B43510B0827M007
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510B0827M
B43510B0827M007 Hakkında
EPCOS B43510B0827M007, 820 µF kapasiteli, 420 V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışır ve 85°C'de 5000 saat yaşam süresi sağlar. 100 Hz'de 140 mOhm ESR ve 4.32 A ripple current özelliklerine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V