B43510B0827M000
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510B0827M
B43510B0827M000 Hakkında
EPCOS B43510B0827M000, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montajı ile PCB'lere hızlı bir şekilde takılabilir. ±20% tolerans ve 140 mOhm ESR değeriyle sabit güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda yüksek gerilim filtreleme işlevini gerçekleştirir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 5000 saatlik ömrü garanti eder. 100 Hz'de 4.32 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V