B43510A9827M000
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A9827M
B43510A9827M000 Hakkında
EPCOS B43510A9827M000 serisi alüminyum elektrolitik kondansatör, 820 µF kapasitans ve 400 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile 4 lead paket sunular. ±20% tolerans, 85 mOhm ESR @ 100Hz ve 4.11 A ripple current özelliklerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu komponen, 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel endüstriyel elektrik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V