B43510A827M80
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A827M
B43510A827M80 Hakkında
B43510A827M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 820µF kapasiteli, 420V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne sahip olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 85°C'de 5000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. 150mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, 100Hz'de 4.36A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, konverterler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.36 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V