B43510A6827M87
CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A6827M
B43510A6827M87 Hakkında
EPCOS B43510A6827M87, 820 µF kapasitanslı, 500V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 140 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar ve 100 Hz'de 3.31 A ripple akımını tolere edebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat yaşam süresi garanti eder. Genel amaçlı güç kaynağı uygulamaları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V