B43510A6567M007
CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A6567M
B43510A6567M007 Hakkında
EPCOS B43510A6567M007, 560 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans aralığında ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. 100 Hz'de 210 mOhm ESR değerine sahip olup, 2.36 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 290 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.36 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V