B43510A6397M000
CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A6397M
B43510A6397M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43510A6397M000, 390µF kapasitansı ve 500V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipi ile panellere hızlı ve güvenli şekilde takılabilir. 5000 saat ömürlü (85°C'de) bu komponent, ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 300mOhm ESR ve 1.85A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalara uygundur. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V