B43510A6108M007
CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A6108M
B43510A6108M007 Hakkında
EPCOS B43510A6108M007, 1000 µF kapasitansı ve 500V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. 120 mOhm ESR ve 160 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı 3.8 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 5000 saatlik ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtrasyon devreleri, enerji depolama ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V