B43510A5567M80
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A5567M
B43510A5567M80 Hakkında
EPCOS B43510A5567M80, 560 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile 5000 saat ömür garantisi (85°C'de) sunan komponentin ESR değeri 200 mOhm@100Hz'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 3.39A ripple akım yeteneğine sahiptir ve endüstriyel, tüketici elektroniği ile profesyonel ekipman tasarımlarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V