B43510A5567M007
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43510A5567M
B43510A5567M007 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43510A5567M007, 560 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, can snap-in montaj tipi sayesinde printed circuit board'lara kolay entegrasyonu sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 200 mOhm ESR ve 280 mOhms impedans değerleriyle düşük frekans ripple uygulamalarında 3.39 A ripple current kapasitesi taşır. ±20% tolerans aralığında sunulan bu komponent, genel amaçlı kondansatör uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V