B43510A5228M87
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A5228M
B43510A5228M87 Hakkında
EPCOS B43510A5228M87, 2200 µF kapasitans ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 50mOhm ESR ve 75mOhms impedans değerleri ile düşük frekans ripple akım kapasitesi 8.65A @ 100Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.65 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V