B43510A3228M87
CAP ALUM 2200UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A3228M
B43510A3228M87 Hakkında
EPCOS B43510A3228M87, 2200 µF kapasitanslı, 385V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in 4 pinli montaj tipine sahip bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 30mOhm, ripple akımı 8.67A @100Hz'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, UPS sistemleri, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı filtreleme ve enerji depolama için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 100Hz
Impedance 40 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.67 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V