B43510A0687M000
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43510A0687M
B43510A0687M000 Hakkında
EPCOS (TDK) B43510A0687M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 680 µF kapasitans ve 420V nominal gerilim ile tasarlanmıştır. Through-hole radial montaj türüne sahip snap-in 4 pin paket içinde gelmektedir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 180mOhm ESR (100Hz'de) ve 3.74A ripple akım (100Hz) kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V