B43509B5227M000
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43509B5227M
B43509B5227M000 Hakkında
EPCOS B43509B5227M000, 220 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In paket tipi ile Through Hole montaj yapılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C) özelliğine sahiptir. 100 Hz'de 450mOhm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 1.25A ripple current taşıyabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. Güç kaynakları, filtering, decoupling ve genel amaçlı elektronik devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 450mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V