B43509A9397M000
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43509A9397M
B43509A9397M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43509A9397M000, 390µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile belirtilen değerde kapasite sunar. 210mOhm ESR @ 100Hz ve 1.83A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve frekans kompenzasyon uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedecesinde kutuplama doğru biçimde yapılmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.83 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V