B43509A5477M002
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43509A5477M
B43509A5477M002 Hakkında
EPCOS B43509A5477M002, 470µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 220mOhm ESR değeri ile 100Hz frekansda ve 2.07A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel elektronik cihazlar ve genel elektronik uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama amacıyla kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V