B43508G2827M
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508G2827M
B43508G2827M Hakkında
B43508G2827M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 820 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponentin toleransı ±20% ve işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. Through-hole montaj tipi kullanılan radial can konfigürasyonunda sunulmaktadır. 100 Hz'de 140 mOhm ESR değerine sahip olup, 1.65 A ripple current kapasitesine ve 3000 saat ömrü 105°C'de mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V