B43508G2567M7
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508G2567M7
B43508G2567M7 Hakkında
EPCOS B43508G2567M7, 560 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kutu tasarımı ile PCB'ye kolayca monte edilebilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlayan kondansatör, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi ile uzun ömürlü tasarlanmıştır. 100 Hz'de 210 mOhm ESR ve 1.46 A ripple akımı yönetebilme kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve değiştiricilerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V