B43508G2567M62
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508
B43508G2567M62 Hakkında
EPCOS B43508G2567M62, 560 µF kapasitansyonlu, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür ve ±20% tolerans sunar. ESR değeri 100 Hz'de 210 mOhm, düşük frekans ripple akımı ise 1.46 A @ 100 Hz'dir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel elektronik devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V