B43508G2477M7
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508G2477M7
B43508G2477M7 Hakkında
EPCOS B43508G2477M7, 470 µF kapasitanslı 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kutu tipi paketlemeye sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolamada kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ve 1.29 A ripple akımı kapasitesi ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve 250 mOhm ESR değeri standart uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V