B43508G2477M60
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508G2477M60
B43508G2477M60 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508G2477M60, 470µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 250mOhm ESR ve 1.29A ripple current özelliğine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegrasyonu mümkündür.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V