B43508F2687M67
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43508F2687M
B43508F2687M67 Hakkında
EPCOS B43508F2687M67, 680 µF kapasitansya ve 250 V rated voltage özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerance ile belirlenen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. 100 Hz'de 170 mOhm ESR ve 1.84 A ripple current kabiliyeti ile kararlı çalışma sağlar. -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına dayanıklı olup, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V