B43508F2687M002
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508
B43508F2687M002 Hakkında
EPCOS (TDK) B43508F2687M002, 680 µF kapasitanslı, 250V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 170 mOhm ESR ve 1.84 A ripple akımı özelliği ile AC filtresi, güç kaynakları ve enerji depolama devrelerinde etkin performans sağlar. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü (105°C'de) standart endüstriyel uygulamalar için yeterlidir. -40°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V