B43508F2397M67
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508F2397M67
B43508F2397M67 Hakkında
EPCOS B43508F2397M67, 390 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile radial snap-in paketinde sunulan alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür özelliğine sahip (105°C'de) bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilme kapasitesine sahip olup, 100 Hz'de 1.3 A ripple current taşıyabilir. ESR değeri 100 Hz'de 300 mOhm, impedansı 400 mOhms'tur. Through-hole montaj tipi ile endüstriyel ve ticari güç kaynakları, ses sistemleri ve genel filtrasyonu gerektiren devrelerde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V