B43508E2827M87
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508E2827M87
B43508E2827M87 Hakkında
EPCOS B43508E2827M87, 820 µF kapasitansına ve 250V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa türü ile PCB'ye dikey montaj için tasarlanmıştır. 100Hz'de 140mOhm ESR ve 2.07A ripple current özellikleri ile güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. -40°C ile +105°C arasında işletim sıcaklık aralığında 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile karakterize edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V