B43508E2477M80
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508E2477M80
B43508E2477M80 Hakkında
EPCOS B43508E2477M80, 470µF kapasitanslı, 250V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olup, 100Hz'de 250mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ile karakterizedir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100Hz'de 1.49A ripple current kapasitesine sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve ses devreleri gibi alanlarda tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V