B43508E2158M62
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508E2158M62
B43508E2158M62 Hakkında
EPCOS B43508E2158M62, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömürlü tasarımı endüstriyel ve tüketim elektroniklerinde güvenilir uzun vadeli çalışma sağlar. ESR değeri 75 mOhm @ 100Hz ve ripple current kapasitesi 2.95 A @ 100Hz ile röle, kontaktör, motor sürücü ve power supply uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V