B43508E2108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508E2108M
B43508E2108M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508E2108M000, 1000 µF kapasitansı ve 250V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in tip montaj şekliyle PCB'ye dikey olarak monte edilir. 100 Hz'de 120 mOhm ESR ve 160 mOhm empedansa sahiptir. 100 Hz'de 2,4 A ripple current kapasitesi vardır. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresi garanti edilir. -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sesli frekans filtreleme ve DC-link devre tasarımlarında tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V