B43508D5227M82
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508D5227M
B43508D5227M82 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43508D5227M82, 220 µF kapasitans ve 450V voltaj değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile işletme sıcaklığı -40°C ile 105°C arasında değişkendir. 100Hz'de 560mOhm ESR ve 1.07A ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyali düzeltme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür garanti sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 100Hz
Impedance 790 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V