B43508C9397M82
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508C9397M82
B43508C9397M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508C9397M82, 390µF kapasitansına ve 400V rated voltage'a sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış snap-in kasa tipinde bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. 100Hz'de 1.43A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, invertörler ve industrial uygulamalarında kullanılabilir. 320mOhm ESR ve 3000 saat ömür @ 105°C özellikleriyle uzun süreli istikrarlı çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V