B43508C9277M67
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508C9277M67
B43508C9277M67 Hakkında
EPCOS B43508C9277M67, 270 µF kapasitanslı, 400V rated gerilim ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresi (105°C'de) özelliklerine sahiptir. ESR değeri 460mOhm @ 100Hz, ripple akım kapasitesi 1.13A @ 100Hz'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışır. Güç kaynakları, invertörler, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devreler başta olmak üzere, yüksek gerilim filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipinde olup, devre kartlarına doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 640 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.13 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V