B43508C9277M62
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508C9277M
B43508C9277M62 Hakkında
EPCOS B43508C9277M62, 270 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ve 3000 saatlik ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole snap-in montaj tipi ile transformatörler, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve diğer güç elektriği devrelerinde filtre ve enerji depolama görevini yerine getirir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 460 mOhm ESR ve 1.13 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 640 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.13 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V