B43508C9227M7
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508C9227M
B43508C9227M7 Hakkında
EPCOS B43508C9227M7, 220µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile 20% toleranslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 100Hz'de 560mOhm ESR ve 980mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat lifetime garantisi sağlar. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplama ile montaj gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 100Hz
Impedance 790 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V