B43508C5337M000
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508C5337M
B43508C5337M000 Hakkında
B43508C5337M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türünde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 370mOhm ESR değeri ile 100Hz'de ölçülen 1.5A ripple akımı kapasitesine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür özellikleri endüstriyel ve consumer uygulamalarda kullanıma uygundur. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm @ 100Hz
Impedance 530 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V