B43508C5227M82
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508C5227M82
B43508C5227M82 Hakkında
EPCOS B43508C5227M82, 220 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ve ±20% tolerans değerine sahiptir. 560 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı uygulamalarında (1.11 A @ 100 Hz) tercih edilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 100Hz
Impedance 790 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V