B43508C2687M60
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508C2687M
B43508C2687M60 Hakkında
EPCOS B43508C2687M60, 680 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. 100 Hz'de 170 mOhm ESR ve 1.48 A ripple current özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtreleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V