B43508B9687M60
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B9687M60
B43508B9687M60 Hakkında
EPCOS B43508B9687M60, 680 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal tip kutu paketlemesiyle through-hole montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 180 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de 2.07 A ripple akımını destekler. 3000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ve 260 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V