B43508B9567M82
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B9567M82
B43508B9567M82 Hakkında
EPCOS B43508B9567M82, 560µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial snap-in kondansatör, yüksek ripple akım taşıma kapasitesi ile tasarlanmıştır. 100Hz'de 220mOhm ESR ve 310mOhms empedans değerleri sahip olan komponent, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve AC motor start kapasitörleri gibi endüstriyel ve komersiyel cihazlarda yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% kapasite toleransı ve 1.83A ripple akım (100Hz) kapasitesi ile kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.83 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V