B43508B9567M60
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B9567M60
B43508B9567M60 Hakkında
EPCOS B43508B9567M60, 560 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 220 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışmaya uygun olup, 1.83 A ripple current yeteneğine sahiptir. -40°C ile 105°C arası işletme sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.83 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V