B43508B9477M002
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B9477M
B43508B9477M002 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508B9477M002 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 470 µF kapasitans değeri ile 400V nominal çalışma gerilimine sahiptir. Through-hole radyal montaj tipi olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olup 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 260mOhm, ripple akım taşıyıcı kapasitesi 100Hz'de 1.62A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılmaktadır. ±20% toleranslı üretimi ile değişken uygulamaları destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 260mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V