B43508B9277M7
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B9277M
B43508B9277M7 Hakkında
EPCOS B43508B9277M7, 270 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 460 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 640 mOhm impedansa sahiptir. 100 Hz'de 1.16 A ripple current tolerans gösterir. ±20% kapasite toleransı ile birlikte -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC/DC konvertörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 640 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V