B43508B9227M67
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B9227M67
B43508B9227M67 Hakkında
EPCOS (TDK) B43508B9227M67, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile güç kaynakları, amplifikatörler ve ses sistemleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile yüksek yoğunluk PCB tasarımlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) sunan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. ESR değeri 560mOhm (@100Hz) olup ripple akımı 1.01A (@100Hz) kapasitesiyle gücü stabilize etme görevini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 100Hz
Impedance 790 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V