B43508B9187M67
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B9187M
B43508B9187M67 Hakkında
EPCOS B43508B9187M67, 180 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 680 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple current uygulamalarında 880 mA kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma aralığına sahip olan komponent, genel amaçlı güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100Hz
Impedance 960 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V