B43508B5477M67
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B5477M
B43508B5477M67 Hakkında
EPCOS B43508B5477M67, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu komponent, radial snap-in montaj tipi ile panellere veya PCB'lere kolayca yerleştirilebilir. ±20% tolerans ve 3000 saat yaşam süresi (105°C'de) ile endüstriyel elektronik cihazlarda, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve UPS sistemlerinde tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilmesi ve 1.85 A ripple akım kapasitesi ile yüksek kaliteli devre tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 260mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V