B43508B5397M87
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B5397M87
B43508B5397M87 Hakkında
EPCOS B43508B5397M87, 390 µF kapasitansına ve 450V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür süresi garanti eder. 100 Hz'de 320mOhm ESR ve 1.63A ripple akım özelliğine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V