B43508B5397M2
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B5397M2
B43508B5397M2 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508B5397M2, 390µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan genel amaçlı bir komponenttir. 320mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple current (1.63A @ 100Hz) kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montajı nedeniyle geleneksel PCB uygulamalarında yerleştirilmek için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V