B43508B5397M000
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B5397M
B43508B5397M000 Hakkında
EPCOS B43508B5397M000, 390 µF kapasitansına ve 450 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 320 mOhm @ 100Hz ESR değerine sahip bu kondansatör, 3000 saat ömrü ile 105°C sıcaklıkta güvenilir çalışır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 1.63 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V