B43508B5337M062
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B5337M
B43508B5337M062 Hakkında
EPCOS B43508B5337M062, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilimle tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Radial snap-in montaj tipinde gelen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 370 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi vermektedir. 100 Hz'de 1.56 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, invertörler, frekans konvertörleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm @ 100Hz
Impedance 530 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V