B43508B5277M80
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B5277M80
B43508B5277M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508B5277M80, 270 µF kapasitanslı ve 450V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 460 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımını 1.28 A @ 100 Hz kapasitesinde yönetir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 3000 saat ömre sahip (105°C'de) bu kondansatör, sanayi ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 640 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V